Государственное учреждение образования «Кищино-Слободской учебно-педагогический комплекс детский сад - средняя школа Борисовского района»
телефон: 77-37-93 (Приёмная администрации); 77-32-24(Учительская); 77-37-92(Детский сад)
email: kslobodaupk@rooborisov.by
222144 Минская область, Борисовский район, аг. Кищина Слобода, ул.Заречная, д.7В

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня

Дзяржаўнай установы адукацыі “Кішчына-Слабадскі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад-сярэдняя школа Барысаўскага раёна”

на 2020/2021 навучальны год

 

 

Дата

                   Назва мерапрыемства

Клас

Адказны настаўнік

ВЕРАСЕНЬ

05.09.2020

Гульня-віктарына “Правілы дарожнага руху”

1-4 кл.

 

Вабішчэвіч С.А.

 

Інтэлектуальная гульня да Дня беларускай пісьменнасці “Гэты цуд завецца кніга”

5-9 кл.

Мікуліч В.І.

Фізкультурнае свята, прысвечанае пачатку навучальнага года

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

12.09.2020

Гульня-падарожжа “Падарожжа ў свет прафесій”

1-4 кл.

Аўхімовіч Ж.Б.

Конкурс-гульня “Правілы бяспекі”

5-9 кл.

Станкевіч С.У.

Асенні крос

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

19.09.2020

Экскурсія ў восеньскі лес “Прывітанне, восень залатая!”

1-4 кл.

Круглік В.А.

Інтэлектуальная гульня “ШТО? ДЗЕ? КАЛІ? Свет дзікай прыроды”

5-9 кл.

Навіцкая Т.І.

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

26.09.2020

Віктарына “Знаўцы прыроды”

1-4 кл.

Захарэвіч А.В.

Дыялог з элементамі гульні “Дзеля каго існуюць людзі?”

7-9 кл

Блеч Л.А.

Спаборніцтвы па прыжкам праз скакалку  “Мая скакалка”

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

КАСТРЫЧНІК

03.10.2020

Творчая майстэрня “Залатая восень”(вырабы з прыроднага матэрыялу)

1-4 кл.

 Вабішчэвіч С.А.

Ввіртуальная экскурсія “Запаведнікі і нацыянальныя паркі Беларусі”

5-9 кл.

Дзямідчык І.А.

Першынства школы па міні-футболу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

10.10.2020

Конкурс малюнкаў “ Які цудоўны гэты свет”

1-4 кл.

Аўхімовіч Ж.Б.

Псіхалагічная гульня “Колер настрою”

5-9 кл.

Амельянчук М.А.

Дзень здароўя

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

17.10.2020

Конкурс малюнкаў “Чароўны пэнзлік”

1-4 кл.

Круглік В.А.

Літаратурная гульня “Казка - ў жыцці падказка.”

5-9 кл.

Мікуліч В.І.

Спаборніцтвы “Баскетбольныя эстафеты”

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

24.10.2020

Інтэлектуальная гульня “Маё здароўе”

1-4 кл.

Захарэвіч А.В.

Конкурс –гульня “Школьныя падручнікі супраць курэння”

5-9 кл.

Блеч Л.А.

Спаборніцтвы па дартсу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

31.10.2020

Інтэлектуальный рынг “Па старонках казак”

1-4 кл.

Вабішчэвіч С.А.

Квэст-гульня “Формула здароўя”

5-9 кл.

Навіцкая Т.І.

Спартыўныя эстафеты “Вясёлыя старты”

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

ЛІСТАПАД

14.11.2020

Казачная выктарына “У гасцях у казкі”

1-4 кл.

Авхімовіч Ж.Б.

Падарожжа ў краіну Рускай мовы”

5-9 кл.

Дзямідчык І.А.

Спаборніцтвы па шашкам

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

21.11.2020

Віктарына “Персанажы любімых кніг”

1-4 кл.

Захарэвіч А.В.

Віктарына “Жывы мір  вакол нас”

5-11 кл.

Станкевіч С.У.

Спаборніцтвы па шахматам

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

28.11.2020

Круглы стол “Як цікава правесці час без інтэрнэту”

1-4 кл.

Круглік В.А.

Квест “Загадкі маёй Радзімы”

5-9 кл.

Амельянчук М.А.

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

СНЕЖАНЬ

05.12.2020

Практычны занятак “У майстэрні Дзеда Мароза”

1-4 кл.

Аўхімовіч Ж.Б.

Дыялог “Культура нашай мовы. Ці ўмееш ты размаўляць?”

5-9 кл.

Мікуліч В.І.

Спаборніцтвы па піянерболу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

12.12.2020

Гульня-віктарына “Падарожжа па Беларусі”

1-4 кл.

Захарэвіч А.В

Гутарка “Што такое этыкет”

5-9 кл.

Блеч Л.А.

Гульні з элементамі баскетболу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

19.12.2020

Майстар-клас па вырабу ёлачных упрыгожванняў “Майстэрня Дзеда Мароза”

1-4 кл.

Вабішчэвіч С.А.

Калектыўная творчасць “Калядная паштоўка”

5-9 кл.

Навіцкая Т.І.

Спаборніцтвы па валейболу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

26.12.2020

Вечар адпачынку “Новы год крочыць па планеце!”

1-11 кл.

Захарэвіч А.В.,

Круглік В.А.

Дзень здароўя

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

СТУДЗЕНЬ

02.01.2021

Конкурс эрудытаў “Самы кемлівы”

1-4 кл.

Аўхімовіч Ж.Б.

Дзелавая гульня “Падарожжа ў свет прафесій”

5-9 кл.

Мікуліч В.І.

Спаборніцтвы “На лыжах”

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

09.01.2021

Акцыя “Кармушка для птушкі”

1-4 кл.

Вабішчэвіч С.А.

“Свая гульня па экалогіі”

5-9 кл.

Станкевіч С.У.

Эстафеты “Зімовыя забавы”

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

16.01.2021

Практыкум па культуры паводзін “Як сябе паводзіць”

1-4 кл.

Аўхімовіч Ж.Б.

Гульня-віктарына “Каб не сварыцца з агнём, трэба больш ведаць аб ім”

5-9 кл.

Амельянчук М.А.

Зімовы рухомыя гульні

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

23.01.2021

Майстар-клас “Лепшы снегавік”

1-4 кл.

Круглік В.А.

Прававы ўсенавуч “Адміністрацыйная адказнасць у дачыненні да дзяцей”

5-9 кл.

Блеч Л.А.

Канькабежныя эстафеты

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

30.01.2021

Віктарына “Адгадай прафесію”

1-4 кл.

Захарэвіч А.В

Гульня-падарожжа “Пра прафесіі ад А да Я”

5-9 кл.

Дзямідчык І.А.

Лыжныя гонкі

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

ЛЮТЫ

06.02.2021

Вечар сустрэчы з выпускнікамі “Вечар школьных сяброў”

1-11 кл.

Захарэвіч А.В.,

Круглік В.А.

Зімовыя гульні

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

13.02.2021

Дзіцячая дыскатэка “Валянцін і Валянціна”

1-4 кл.

Круглік В.А.

Забаўляльная праграма “Усё аб школьным жыцці”

5-9 кл.

Навіцкая Т.І.

Шахматна-шашачны турнір

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

20.02.2021

Гульня па станцыях “Падарожжа ў краіну ПДР”

1-4 кл.

Захарэвіч А.В

Конкурс чытальнікаў “Гучы, роднае слова!”

5-9 кл.

Мікуліч В.І.

Спартыўнае свята, прысвечанае Дню абаронцаў Айчыны

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

27.02.2021

Конкурс малюнкаў “ Мая сіла ў маёй сям’і”

1-4 кл.

Аўхімовіч Ж.Б.

Конкурс “Экалагічны кансіліум”

5-9 кл.

Амельянчук М.А.

Піянербол

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

САКАВІК

06.03.2021

Выраб віншавальных паштовак да свята “8 Сакавіка”

1-4 кл.

Вабішчэвіч С.А.

Майстар- клас “Кветкі для матулі”

5-9 кл.

Навіцкая Т.І.

Эстафетныя спаборніцтвы “Вясенняя пара”

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

13.03.2021

Гульня- падарожжа “Падарожжа па гораду Здаравейку”

1-4 кл.

Аўхімовіч Ж.Б.

Мерапрыемства “Падарожжа па дарогах здароўя”

5-9 кл.

Станкевіч С.У.

Спаборніцтвы па амрэслінгу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

20.03.2021

Спартыўная віктарына “У свеце спорту”

1-4 кл.

Круглік В.А.

Гульня па станцыях “Падарожжа ў свет спорту і здароўя

5-9 кл.

Дзямідчык І.А.

Дзень здароўя

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

27.03.2021

Конкурс малюнкаў “Мая мама лепш за ўсіх”

1-4 кл.

Захарэвіч А.В

Інфармацыйна-конкурсная праграма “Быць чалавекам”

5-9 кл.

Блеч Л.А.

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

КРАСАВІК

03.04.2021

Спартыўная гульня “Вясёлыя старты”

1-4 кл.

Вабішчэвіч С.А.

Мерапрыемства ка дню смеха “Шыварат-навыварат”

5-9 кл.

Станкевіч С.У.

Рухомыя гульні

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

10.04.2021

Казачная эстафета “Вясёлыя старты”

1-4 кл.

Аўхімовіч Ж.Б.

Віктарына “Сям’я. Сямейныя каштоўнасці”

5-9 кл.

Амельянчук М.А.

Вясенні крос

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

17.04.2021

 

Віктарына “Ведаеце вы?”

1-4 кл.

Круглік В.А.

Круглы стол “Правапарушенні як вынік шкодных звычак”

5-9 кл.

Мікуліч В.І.

Турнір па валейболу

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

24.04.2021

Конкурс малюнкаў “Вясна выдатная пара”

1-4 кл.

Захарэвіч А.В.

Інтэрактыўная гульня “Марафон прафесій”

5-9 кл.

Навіцкая Т.І.

Гульні з элементамі футбола

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

МАЙ

08.05.2021

Выстава малюнкаў “Вялікай Перамозе прысвячаецца”

1-4 кл.

Вабішчэвіч С.А.

Віктарына “Жывы свет вакол нас”

5-9 кл.

Станкевіч С.У.

Міні-футбол

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

15.05.2021

Віктарына “Вітаміны на палянцы”

1-4 кл.

Аўхімовіч Ж.Б.

Віктарына “Прафесіі маіх бацькоў”

5-9 кл.

Блеч Л.А.

Удзел у турыстычным паходзе

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

22.05.2021

Конкурс малюнкаў “Яе Вялікасць – Каралева казка”

1-4 кл.

Захарэвіч А.В.

Гадзіна зносін “Усе ў твіх руках”

5-9 кл.

Дзямідчык І.А.

Дзень здароўя

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

29.05.2021

Конкурс малюнкаў на асфальце “Чакаем лета”

1-4 кл.

Круглік В.А.

Брэйн-рынг “На шляху да прафесій”

5-9 кл.

Амельянчук М.А.

Рухомыя гульні

1-11 кл.

Прадзядовіч А.У.

Версия сайта для слабовидящих